ImePriimekSpolLeto rojstvaKlubPlačano
AntonDergancMoški1952Rekr.društvo REVOZ N.m.da
TomasIvačičMoški1971ŠD Kotredežda
BOŽAMežaŽenski1957TOP ATLETda
DenisUlblMoški1981Tk šmarnogorska navezane
DARINKAPRESEČNIKŽenski1981 da
VIKTORLIČENMoški1978 ne
MatjažKrncMoški1977TK Šmarnogorski navezane
BOJANGALINMoški1958ŠKD MEKINJEda
MilivojPapičMoški1956KD LPPda
TanejFaturMoški2006AK Postojnada
ZojaLevecŽenski2003AK Postojnada
AndrejaGodecŽenski1977AD ŠTAJERSKAda
BlažLipušMoški1987Najin Svetne
MaryPavličŽenski1982Najin Sverne
MetodBregarMoški1969Kgt-Papežne
SimonAličMoški1971šd Nanosda
AndrejJančarMoški1969Ljubitelj tekada
JernejTurnsekMoški1987Triathlon Club of San Diegone
marjanmacuhMoški1970 da
MojcaKoligarŽenski1982Klub gorskih tekačev Papež, Hoka one oneda
SimonStrnadMoški1967šd Nanosda
RobertŠipecMoški1966 ne
TinaKlinarŽenski1994 da
MarijaTronteljŽenski1969TK Šmarnogorska navezada
LukaTronteljMoški1999TK Šmarnogorska navezane
AlešaLotrič DolinarŽenski1974 da
SaraBilbanŽenski2007TK Šmarnogorska navezada
ElizaGorenčičŽenski2007TK Šmarnogorska navezada
MirjamGorenčičŽenski2009TK Šmarnogorska navezada
KristinaIpavecŽenski2001 da
LotiRotarŽenski2004TK Šmarnogorska navezada
NinaRotarŽenski2007TK Šmarnogorska navezane
MonjaDrnovšekŽenski1977 da
AntonKnavsMoški1956KLJUKAda
ViktorDrakslerMoški1959 da
IvicaŽlogarŽenski1967Priprave Ljubljanada
AlešHudernikMoški1975 ne
ZlatkaPovšeŽenski1981 da
ElvirTrumičMoški1985ŠD Kotredežda
AndrejBolteMoški1972ŠD Kotredežda
UrbanŽitnikMoški1986/da
franciželeznikMoški1973ŠO Češnjice v tuh.ne
AlešPrelovšekMoški2003KGT PAPEŽda
BlažBarboričMoški1972Podkrajski klancine
SabinaDežanŽenski1969U Moveda
UrškaVerbičŽenski1988U Moveda
LukasGärtnerMoški1981Bjak Running Team/LTV Köflachda
IgorCvelbarMoški1963Akademski alpinistični odsekda
LidijaSeličŽenski1980 ne
ŠpelaZupanŽenski1987KGT Papežne
JasminaMunihŽenski1985 da
BashirRezaiŽenski1995Šmarnogorska navezane
markosaksidaMoški1984 da
RAJKOSRŠENMoški1962KGT PAPEŽne
MatejKosiMoški1973 ne
TinaKozjekŽenski1993TK Šmarnogorska navezane
MatejLetojneMoški1990ŠD Lepa Njicane
NatalijaOberč GrmekŽenski1973 ne
ŠpelaGonzaŽenski2001AD Štajerskada
TineHrenMoški1999tk smarnogorska navezane
TimotejBečanMoški1996KGT PAPEŽne
NušaMaliŽenski2001AK Domžalene
MaticPlaznikMoški1993Tk Šmarnogorska Navezane
IzakPoljanšekMoški2004KGT Papežne
LucijaMedjaŽenski2004AK Radovljicane
LEONPEŠOVSKI BUŽANMoški2007Klub gorskih tekačev Papežne
mirancvetMoški1968KGT Papežda
NikRomšakMoški2006KGT Papežne
BoštjanPintarMoški1974 ne
MihaKvederMoški1989AD Stajerskada
AljažBožičMoški1996KGT Papežne
MilanVivodMoški1966ŠD Team Mozirjene
TinaŠorliŽenski1982PD Podbrdoda
DrejcErznožnikMoški2003Šd Tabor Žirine
ŽanŠubicMoški2006Šd Tabor Žirine
AljažLuznarMoški2002Šd Tabor Žirida
LukaTrčekMoški2007Šd Tabor Žirine
DomenAvbeljMoški1999KGT Papežne
ImePriimekSpolLeto rojstvaKlubPlačano